Oto Yıkama

Oto yıkama sektörü, basınçlı yıkama makinelerinin en yaygın olarak kullanıldığı sektörlerden birisidir. Rottest basınçlı yıkama makineleri, oto yıkama endüstrisinde çok büyük oranda tercih edilmektedir.Oto yıkama sektörü, basınçlı yıkama makinelerinin en yaygın olarak kullanıldığı sektörlerden birisidir. Rottest basınçlı yıkama makineleri, oto yıkama endüstrisinde çok büyük oranda tercih edilmektedir.

 

Devamı için tıklayınız

Gemicilik Sanayi

Gemiler, sürekli bakım yapılması gereken ve temizliğin hep ön planda olduğu alanlardır.  Buna ek olarak gemilerdeki elektrik sistemi 60 HZ olarak çalışmaktadır ve bu kullanılan  ekipmanın da buna uygun olmasını gerektirir. 

Devamı için tıklayınız

Ağır Sanayi

Ağır sanayide tesisler ve makineler büyüktür, ağırdır ve genellikle çok kirlidir. Ağır sanayi, güçlü temizlik makinelerinin zorlu çalışma düzenine ve sürekli aşınmaya karşı dayanıklı olmasını gerektirir.

Devamı için tıklayınız

Gıda Sanayi

Gıda üretimi yapılan alanlar, hijyenin en üst düzeyde olması gereken alanlardır. Bu tür noktalarda sıcak su ile derinlemesine bir temizlik yapılmasının yanı sıra, çeşitli kimyasal maddeler ile tanklar ve üretim

Devamı için tıklayınız

Çiftlik ve Kümes Yıkama

Çiftlik ve kümeslerde, hayvansal kirlerin temizlenmesi ve hijyenin için daha yüksek basınç değil daha çok su gereklidir. Daha çok su ile daha daha fazla kiri kısa zamanda temizlenebilir.

Devamı için tıklayınız

Tarım ve Hayvancılık

Düzenli temizlik hayvanlarınızı böceklere ve hastalıklara karşı korur. Hijyen gereksinimleri giderek daha katı hale geldiğinden asıl işinize ayırmanız gereken zamanınızdan çalabilir.

Devamı için tıklayınız

 

 


Önerilen Ürünler