Genel Bakış

Rottest basınçlı yıkama makineleri opsiyonel aksesuarlara sahiptir. Özelleştirilmiş makine aksesuarları sayesinde, kısa bir süre içerisinde, imkansız gibi gözüken işlerinizin üstesinden gelin. İhtiyacınıza özel aksesuarı seçerek temizliğe bir an önce başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Sulu Kumlama Aparatı 

Rottest sulu kumlama aparatı sayesinde basınçlı su ve aşındırıcı özelliğe sahip kum aynı anda püskürtülür. Aparat; bir ucu makine lans ucuna takılarak, diğer ucu ise kum haznesine bırakılarak kullanılır. Su ve kumun aşındırıcı etkisi sayesinde boya, yoğun kirler, pas lekeleri, harç kalınıtıları çok rahat temizlenebilir. Kullanım alanı sıklıkla inşaat alanlarıdır, metal ve taş yüzeyler üzerinde etkilidir.

 

Rotojet (Döner nozul)

Rottest rotojet nozulu sayesinde çok daha yüksek temizlik performansı elde edebilirsiniz. Standart nozul kullanıldığında makinenizin ucundan çıkan su doğrusal bir yörüngede ilerler. Rotojet nozulu ise suyun çıkışının spiral(dönerek) doğrultuda gerçekleşmesini sağlar. Nozuldan dönerek çıkan sıvı, artırılmış kinetik enerjisi ile uygulama yapılacak bölgenin çok daha etkili temizlenmesini sağlar.

 

 

Yüksek Basınçlı Kimyasal Püskürtme Aparatı

Rottest yüksek basınçlı kimyasal püskürtme aparatı sayesinde deterjan makine ucundan doğrudan yüksek basınçta püskürtülebilir. Aparatın bir ucu deterjan haznesine bırakılarak, diğer ucu ise lans ucuna takılarak çalıştırılabilir. 

 

 

 

 

Kanal Açma Hortumu

Rottest kanal açma hortumu sayesinde boru, saçak, kanal ve giderlerdeki, kısacası ulaşılması zor alanlarda meydana gelen tıkanıkları rahatlıkla giderebilirsiniz. İnce hortum yapısı ve özel nozulu sayesinde kanal içerisinde basınç etkisiyle ilerler ve tıkanıkları giderir.

 
 

 

Hortum Seçenekleri

Rottest basınçlı yıkama makineleri standart 10 veya 12 metrelik hortumlarına opsiyonel olarak 15 metre, 20 metre, 30 metre, 50 metre ve 100 metrelik, ihtiyacınıza yönelik hortum seçeneklerine sahiptir. Uygulama yapmak istediğiniz her ne kadar geniş olursa olsun, basınç kaybı yaşamadan dilediğinizce çalışabilirsiniz. 

 
 

 

Quick Coupling Jak Bağlantısı

Rottest basınçlı yıkama makine parçaları vidalı sistem ile birbirine bağlantılı olarak çalışır. Kullanım kolaylığı ve zaman kazanma açısından tabanca, hortum..vb bağlantılar jak bağlantısı ile tak&çıkar sisteme dönüştürülebilir.

 
 

 

Deterjan Nozulu Ve Dozaj Bağlantısı

Rottest dozajlı deterjan nozulu sayesinde lans üzerinde kontrol sağlanarak sulu deterjan püskürtülebilir. Lans üzerindeki ayara göre sadece su ve düşük basınçta deterjan uygulaması gerçekleştirilebilir. Makine ve tabanca arasındaki hortum bağlantısına eklenen dozaj bağlantısı, deterjan tankı içerisinden kimyasalı çekme işlemini gerçekleştirir.

 
 

 

Kum ve Çamur Filtresi

Rottest kum ve çamur filtresi sayesinde makinenize gelen su içerisindeki partiküller öncesinde tutulur. Böylece partiküllerin (kum, çakıl, çamur vb.) makine pompasına verebilecekleri zararların önceden önüne geçilmiş olur.